Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pioswskie szmaty uważają ze w kraju nic się nie dzieje bo wszyscy chorują na choroby współistniejące.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przy pierwszych wyborach (oczywiście jak się wszystko uspokoi)trzeba wygnać tych pajaców jak najdalej od koryta
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już mnie zaczyna wku.... robienie z tego Jurka wybawcy narodu, to taki sam propagandysta jak PISiory. Nikt mu nie odmówił pomocy ani nie chciał zarekwirować sprzętu. Juruś dowiedział się, że jak chce rządowym samolotem za friko przywieżć to sprzęt zostanie wcielony do zasobów rządowych, i nici z sho...
Już mnie zaczyna wku.... robienie z tego Jurka wybawcy narodu, to taki sam propagandysta jak PISiory. Nikt mu nie odmówił pomocy ani nie chciał zarekwirować sprzętu. Juruś dowiedział się, że jak chce rządowym samolotem za friko przywieżć to sprzęt zostanie wcielony do zasobów rządowych, i nici z show telewizyjnego i robienie z siebie bożka, albo bez problemu może przywieźć komercyjnym wyczarterowanym samolotem, ale wtedy trzeba bulić. I zaczęło się propagandowe sianie fermentu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane