Reklama
Reklama

Komentarze

4
W
waskiwaski77 🌾 Wieśniak
6 lat temu

a jak myślicie gdzie to złoto, które z rezerw przywieźli z Anglii, już dawno go nie ma, ale będzie na co zwalić.

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
6 lat temu

A w ogóle było ?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Czemu wybierasz tak daleko myślami ? Za miesiąc będzie ''stan wojenny 2'' w reżyserii Kaczyńskiego

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

ja przypuszczam,że jemu się marzy być internowany...ten fakt z jego historii życia musi być naprawiony!on chce poczuć ten dreszczyk strachu,on chce być bohaterem pisu,on chce być tak czczony jak brat...podstawy psychiatrii na temat bliźniaków

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
6 lat temu

I po ptakach. Złoto już rozkradli.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
6 lat temu

W Toruniu

0

Zglos komentarz

Reklama