Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6PO CO ? ja sie pytam URWA po co ?? ograniczone buce pisowskie uj w upe tym p**sssdom...ostatnie wolne od id****w miejsce, gdzie można było zabrać małe dzieci by trochę świeżego powietrza powdychały... jeszcze raz wszyscy chórem UJ W UPE PISOWSKIM SZMATOM... ale na wybory dale można pójść, śc****a eb...
PO CO ? ja sie pytam URWA po co ?? ograniczone buce pisowskie uj w upe tym p**sssdom...ostatnie wolne od id****w miejsce, gdzie można było zabrać małe dzieci by trochę świeżego powietrza powdychały... jeszcze raz wszyscy chórem UJ W UPE PISOWSKIM SZMATOM... ale na wybory dale można pójść, śc****a ebane !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I nie podskoczymy ! 7ydki mają w kieszenie całe stada psów uzbrojonych po zebiska i jak tylko komuś głupia myśl przyjdzie żeby podskoczyć to może sie nie obudzić w piątek i tyle !! A bedzie jeszcze ciekawiej !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście w lesie prywatnym mogę sobie robić co chcę, i będę robił!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mowa jest o Lasach Państwowych przecież, nie wchodź bez pytania do mojego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Marko Kulson nie potrafi czytać ze zrozumieniem... Daruj mu on tylko tu ujadać potrafi :) zaraz zobaczysz jak mu ślina pocieknie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie jest takie oczywiste, kiedy potrzebuję drewna bądź materiału na budowę muszę dzwonić do leśniczego i prosić by wyznaczył mi co mogę ściąć i wystawił asygnatę, ostatnim razem gdy był powiedział że w moim lesie będę mógł coś wyciąć za dwadzieścia lat. Tak więc prywatny właściciel lasu jest właś...
To nie jest takie oczywiste, kiedy potrzebuję drewna bądź materiału na budowę muszę dzwonić do leśniczego i prosić by wyznaczył mi co mogę ściąć i wystawił asygnatę, ostatnim razem gdy był powiedział że w moim lesie będę mógł coś wyciąć za dwadzieścia lat. Tak więc prywatny właściciel lasu jest właścicielem teoretycznym. mamlak przestań ujadać, do ciebie nie pisałem więc nie odpowiadaj nie pytany!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie to ty ujadasz, wyjesz i kwiczysz, zajmij się czymś pożytecznym!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejna zbrodnicza organizacja. 1/3 powierzchni Polski zamknięta dla Polaków. Dzięki temu w lasach będzie można kraść wygodniej i bez świadków, począwszy od zwierzyny, na drewnie skończywszy. Przypomnę tylko, że dopóki LP wprowadzały zakaz wstępu do lasów ze względu na pożary, lasy płonęły radośnie....
Kolejna zbrodnicza organizacja. 1/3 powierzchni Polski zamknięta dla Polaków. Dzięki temu w lasach będzie można kraść wygodniej i bez świadków, począwszy od zwierzyny, na drewnie skończywszy. Przypomnę tylko, że dopóki LP wprowadzały zakaz wstępu do lasów ze względu na pożary, lasy płonęły radośnie. Gdy skończyli z tym sk**syństwem, mimo upałów płonąć przestały.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba było, głąby, jeszcze większymi hordami chodzić na wycieczki podczas epidemii. Może wtedy doszliby do wniosku, że lepiej niczego nie ograniczać, bo mądry i tak zostanie w domu a im mniej de**li w kraju tym lepiej dla pozostałych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Precz z monachią lasy powinny być dostępne dla ludu. W czasie pandemii tym bardziej. Bo zawsze można było się do lasu schować przed cywlizacją a teraz nie można.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane