Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Balcerowicz spieprzył program prof. Sachsa. Litwa, Łotwa i Estonia miała prawdziwych profesorów ekonomii, którzy mieli mniej rozbuchane ego niż pan Leszek i wczytali się w program prof. Sachsa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byłeś na Litwie, Łotwie czy Estonii? Więc nie pisz katolickich farmazonów. Nie musisz wrzeszczeć na całą Polskę, że twoja najdalsza droga to dojazd do kościoła.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zanim coś napiszesz spójrz na ich dług PKB i z czego startowali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko teraz już nie będzie żadnej waloryzacji i stracimy swoje oszczędności w bankach i gotówce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tylko zapomniałeś dodać że w czasach tej hiperinflacji przechodziliśmy z systemu jednowładztwa gdzie 1 sekretarz narzucał ceny i mówił ile czego ma się produkować na system kapitalizmu a w tej chwili zawracamy do jednowładztwa i zaczekaj jeszcze rok dwa i te monety wrócą do obiegu w mennicy już nie...
tylko zapomniałeś dodać że w czasach tej hiperinflacji przechodziliśmy z systemu jednowładztwa gdzie 1 sekretarz narzucał ceny i mówił ile czego ma się produkować na system kapitalizmu a w tej chwili zawracamy do jednowładztwa i zaczekaj jeszcze rok dwa i te monety wrócą do obiegu w mennicy już nie nadążają z dodrukiem pieniędzy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane