Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
starszypanzkotem 🏹 Łowca
6 lat temu

To kara za dopuszczenie pisowskiego złodziejstwa do rządu i za pe****lię w kościołach!!!

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
6 lat temu

Ale dlaczego najwyższy doświadcza tych co nie głosowali na tę złodziejską bandę. Na tych co nie kradli, oszukiwali i nie uprawiali pe****lii.

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
6 lat temu

Bo On dobrze wie że wspólwinni sa -może nawet głównie- ci którym się dupsk nie chciało ruszyć do wyborów i de**lni swoich wybrali dla wszystkich ... zas co do złodziejstwa , oszukaństwa i innych występków to każdy dobrze wie jak to bywa... tyle że każdy wie dla siebie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

ale poważnie .Podobno to sam bóg zsyła epidemie chorób na ludzi.Jakim takim strasznym czynem zasłużył sobie nasz bogobojny narodek że znowu ojciec Go tak okrutnie doświadcza.,a już żyliśmy w miarę dobrze.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
6 lat temu

Pewnie jak nasz rząd nie lubi "komunistów i złodziei" i dlatego zaczął od Chińczyków

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
6 lat temu

możliwe, że pe****le w sutannach ochlapywali wirusem

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
6 lat temu

Z pewnością chodzi o zbyt niskie ofiary i to jest właśnie kara Baska za te haniebne postępowanie ludzi .....

0

Zglos komentarz

Reklama