Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4To kara za dopuszczenie pisowskiego złodziejstwa do rządu i za pe****lię w kościołach!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale dlaczego najwyższy doświadcza tych co nie głosowali na tę złodziejską bandę. Na tych co nie kradli, oszukiwali i nie uprawiali pe****lii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo On dobrze wie że wspólwinni sa -może nawet głównie- ci którym się dupsk nie chciało ruszyć do wyborów i de**lni swoich wybrali dla wszystkich ... zas co do złodziejstwa , oszukaństwa i innych występków to każdy dobrze wie jak to bywa... tyle że każdy wie dla siebie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale poważnie .Podobno to sam bóg zsyła epidemie chorób na ludzi.Jakim takim strasznym czynem zasłużył sobie nasz bogobojny narodek że znowu ojciec Go tak okrutnie doświadcza.,a już żyliśmy w miarę dobrze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie jak nasz rząd nie lubi "komunistów i złodziei" i dlatego zaczął od Chińczyków
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z pewnością chodzi o zbyt niskie ofiary i to jest właśnie kara Baska za te haniebne postępowanie ludzi .....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane