Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Kto i po co opowiada takie bajki ?? Oczywiście wszystko co robi i zrobi PiS jest i będzie złe. Gdyby PiS nie wprowadził żadnych zakazów i obostrzeń, jazgot byłby jeszcze większy. A ja chciałbym zadać pytanie jazgoczącym. Po co to robicie? Przecież wasze szczekanie karawany i tak nie zatrzyma....
Kto i po co opowiada takie bajki ?? Oczywiście wszystko co robi i zrobi PiS jest i będzie złe. Gdyby PiS nie wprowadził żadnych zakazów i obostrzeń, jazgot byłby jeszcze większy. A ja chciałbym zadać pytanie jazgoczącym. Po co to robicie? Przecież wasze szczekanie karawany i tak nie zatrzyma. Pies szczeka na przejeżdżające samochody, ale to tylko pies. Czyżbyście intelektem nie przewyższali podwórkowego burka?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda tylko, że społeczeństwo nie zna się na prawie i nie wie, że w takich wypadkach należy odmówić przyjęcia mandatu i niech Sąd rozstrzyga kto miał rację. W przypadku uniewinnienia przez Sąd należy złożyć cywilny pozew o odszkodowanie od policjanta usiłującego działać bezprawnie.
Szkoda tylko, że społeczeństwo nie zna się na prawie i nie wie, że w takich wypadkach należy odmówić przyjęcia mandatu i niech Sąd rozstrzyga kto miał rację. W przypadku uniewinnienia przez Sąd należy złożyć cywilny pozew o odszkodowanie od policjanta usiłującego działać bezprawnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odmówić przyjęcia mandatu oraz odmówić podania przyczyny odmowy mandatu, i już krawężnik ma duży problem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ku**a ludzie nie przyjmujcie!!! W policji niestety też pracują bezmózgie ameby tak samo jak w rządzie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane