Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rydzyk to patologiczny manipulant i mitoman, który wyłudza kasę na utrzymanie pseudokatolickich mediów od tych najbardziej podatnych na jego krętactwa - ludzi u schyłku życia, którzy usilnie szukają sposobu na rozgrzeszenie. Dlaczego nie prosi o kasę kolegów biskupów i resztę obłudnych watykańskich...
Rydzyk to patologiczny manipulant i mitoman, który wyłudza kasę na utrzymanie pseudokatolickich mediów od tych najbardziej podatnych na jego krętactwa - ludzi u schyłku życia, którzy usilnie szukają sposobu na rozgrzeszenie. Dlaczego nie prosi o kasę kolegów biskupów i resztę obłudnych watykańskich namiestników???!!! Czyżby jakiś konflikt interesów??? Czyżby kierownik radio ma ryja czcił innego boga - występującego w 3 rodzajach - papierowej, kruszcowej i metalowej ???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane