Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Kiedy wyjdzie na jaw że wybory zostały sfałszowane i ludzie wyjdą na ulicę, by rozgonić suweren broni palnej może nie wystarczyć dlatego pisowska KASTA się zbroi!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kurd**el wie ze za niedlugo Polacy odczuja na wlasnej skorze skutki upadajacych firm z powodu koronawirusa, lacznie z tymi co pobieraja 500+ - bo skad kasa za zasilki skoro nie ma wplywow do budzetu? Dlatego zaczyna sie szykowac do tlumienia zamieszek by utrzymac wladze za wszelka cene(tak konczyli...
kurd**el wie ze za niedlugo Polacy odczuja na wlasnej skorze skutki upadajacych firm z powodu koronawirusa, lacznie z tymi co pobieraja 500+ - bo skad kasa za zasilki skoro nie ma wplywow do budzetu? Dlatego zaczyna sie szykowac do tlumienia zamieszek by utrzymac wladze za wszelka cene(tak konczyli wszyscy komunisci i kaczor nie bedzie wyjatkiem) - szykuje nam sie wenezuelski scenariusz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane