Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5ODEZWA ! Warszawiacy ! Wzywam was do pospolitego ruszenia w stronę domu kaczora :) Przechodzcie , pojedynczo,parami, rodzinami, cały dzień i noc, w deszcz i słońce ! Niech milicja spisuje aż im mazaki sie posrają ze zmęczenia ! Nie odpuszczać nie dawać za wygrana !! A jeszcze dla draki urozmaicać...
ODEZWA ! Warszawiacy ! Wzywam was do pospolitego ruszenia w stronę domu kaczora :) Przechodzcie , pojedynczo,parami, rodzinami, cały dzień i noc, w deszcz i słońce ! Niech milicja spisuje aż im mazaki sie posrają ze zmęczenia ! Nie odpuszczać nie dawać za wygrana !! A jeszcze dla draki urozmaicać sobie wędrówkę ludów przyśpiewkami :):):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja sie q.wa pytam jakim prawem z moich podatkow temu konusowi nalezy sie ochrona jakakolwiek, to jest zwykly posel ktory sam decyduje o polsce. Ludzie obudzcie sie ile jeszcze ten letarg spoleczny i przyzwolenie bedzie trwalo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
admin frajerze jestes z pisu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z moich podatków idzie na nierobów w czarnych s**ienkach i na kurdupla. Kiedy PiSdzielcy sami będą ich utrzymywać?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane