Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A na poważnie , nie byłoby konieczności takiej potrzeby , gdyby nie braki środków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zbyt duże zagęszczenie takich z**bów jest zabójcze dla przeciętnego odbiorcy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie może być prawda, nie śledziłem tego ostatnio. Jeżeli jest to proszę wszystkich, zacznijmy od wyborów prezydenckich, później parlamentarnych, zróbmy z tym porządek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamietam tego pana jak za karę prezes nie wystawił go do wyborów. Przez całą kadencję jechał na PiS i prezesa w TVN. Teraz kiedy wrócił do łask i prezes dopuścił go do koryta, to znowu mu się poglądy zmieniły i mówi po PISowsku. Niektórzy za pieniądze i dostęp do koryta gotowi są zrobić wszystko, al...
Pamietam tego pana jak za karę prezes nie wystawił go do wyborów. Przez całą kadencję jechał na PiS i prezesa w TVN. Teraz kiedy wrócił do łask i prezes dopuścił go do koryta, to znowu mu się poglądy zmieniły i mówi po PISowsku. Niektórzy za pieniądze i dostęp do koryta gotowi są zrobić wszystko, ale dno...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane