Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Kasa się nie zgadza to ciagle nowe pomysły. A dobro ludzi jak zwykle mało istotne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pazerność tych nierobów nie ma granic, okłamywanie głupich ludzi i opowiadanie im bajek nie ma granic, spektrum wynaturzeń nie ma granic, parcie do władzy nie ma granic... Tylko ich poglądy mają wyraźne granice i usadawiają się wyraźnie między V a XV wiekiem. Czy jest ktoś lub coś, co zatrzyma tę pa...
Pazerność tych nierobów nie ma granic, okłamywanie głupich ludzi i opowiadanie im bajek nie ma granic, spektrum wynaturzeń nie ma granic, parcie do władzy nie ma granic... Tylko ich poglądy mają wyraźne granice i usadawiają się wyraźnie między V a XV wiekiem. Czy jest ktoś lub coś, co zatrzyma tę pandemię średniowiecza w Polsce?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech samochody posprzedają to będą mieli kase.Ewentualnie te wielkie tereny co dostali za bezcen niech zasieją marchewke i ziemniaki i będą mieli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane