Reklama
Reklama

Komentarze

5
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Odrzucili bo brakło by dal pisowców.

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
6 lat temu

Jaką trzeba być k**wą, to już nawet w głowie się nie mieści. A posłuszny elektorat Jedynej Słusznej Partii dalej będzie trwał w wierze.

0

Zglos komentarz

L
LaRambla 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Na każdym kroku pokazują, butę, arogancje i pogardę.

0

Zglos komentarz

M
MarcelKurpiel 😏 Szyderca
6 lat temu

Mniej lekarzy to mniej chorych w szpitalach, to ma sens.

0

Zglos komentarz

K
kousto 🌟 Padawan
6 lat temu

Powinni mieć naklejone kartki na czołach kto jest kto : kłamca, menda, złodziej, sku**ysyn i c**j

0

Zglos komentarz

M
mariuszpietk 🌾 Wieśniak
6 lat temu

ten u góry po lewej ton chyba GOWIN on nigdy nie chce a jadnak chce mam pytanie czy słowo SZUJA jest tu na miejscu no bo nie chciałbym kogos bezpodstawnie ocenić

0

Zglos komentarz

Reklama