Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z medycznego punktu widzenia: naukowcy znają wszystkie formy nowotworu złośliwego. Nie odkryli chyba tylko tej jednej, która jest w Polsce...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
HEHE, to z soku buraka?? Czy innego śc****a?? Wiele osób na tym forum wylewa swoje frustracje na PIS. A to nisko płatna praca, a to brak pracy, a to brak partnerki życiowej, a to żona zostawiła niedojdę, a to za krótki członek, itd. W każdym razie ważne żeby swoją frustrację wylać na obecnie rządząc...
HEHE, to z soku buraka?? Czy innego śc****a?? Wiele osób na tym forum wylewa swoje frustracje na PIS. A to nisko płatna praca, a to brak pracy, a to brak partnerki życiowej, a to żona zostawiła niedojdę, a to za krótki członek, itd. W każdym razie ważne żeby swoją frustrację wylać na obecnie rządząca władzę. Władza się zmieni, ale frustratut nie ubędzie. AQQQ62 co ci w życiu nie wyszło, że musisz takie faki wstawiać tutaj. Myślisz że jak wstawisz taki fake, to ci w końcu stanie??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane