Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe że najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy nie mają pojęcia o naturze, o polowaniach i myśliwych. Sam nie jestem myśliwym ale znam wielu myśliwych i ich dzieci i powiem szczerze że każdy normalny rodzic liczy się z zdaniem dzieci jeden syn myśliwego jest myśliwym i to kocha a drugi nie l...
Ciekawe że najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy nie mają pojęcia o naturze, o polowaniach i myśliwych. Sam nie jestem myśliwym ale znam wielu myśliwych i ich dzieci i powiem szczerze że każdy normalny rodzic liczy się z zdaniem dzieci jeden syn myśliwego jest myśliwym i to kocha a drugi nie lubi polować nie interesuje go to i tyle obaj grają na rogu mysliwskim bo to lubią (muzyka). Piszecie banda polujących zwyroli dlaczego nie piszecie tak o rolnikach i rzeźnikach. Kto z was był na polowaniu kto słyszał muzykę myśliwską. Nie macie o tym pojęcia. Wiadomo są różni ludzie ale nie można ge
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Banda chorych zwyrodnialców ze strzelbami ....chyba im się coś popier..liło w chorych główkach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Banda chorych zwyrodnialców ze strzelbami ....chyba im się coś popier..liło w chorych główkach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane