Reklama
Reklama

Komentarze

2
C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

18 kwietnia 2020 r. Bahar Cetinkaya i jej trzyosobowy zespół wyszli na ulice w Stambule w sobotę samochodem wypełnionym suchą karmą dla zwierząt, ponieważ miasto jest zamknięte na weekend z powodu COVID-19.- eastnews.pl

0

Zglos komentarz

J
JanuszCebula 🌾 Wieśniak
6 lat temu

No i świetnie, gdzie tu niby wiocha?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

W Polsce nawet bezdomnych nie dokarmiaja..., nie wspominajac o ulicznych zwierzetach.

0

Zglos komentarz

Reklama