Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

ciekawie jak się zachowa Morawiecki

0

Zglos komentarz

D
dudus54 🌾 Wieśniak
6 lat temu

głupis ty!

0

Zglos komentarz

K
Kicktrue 😏 Szyderca
6 lat temu

Kolejny szczyt obłudy

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
6 lat temu

a może by tak do posłów , senatorów , ministrów , podministrów i podpodministrów zaapelował żeby połowę mniej zaczęli pobierać pensji za swoje nieróbstwo na czas epidemii a nie sobie podwyżki organizować

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
6 lat temu

Pewnie. Coś za coś. Jak ten karakan odda księżyc to można pomyśleć...

0

Zglos komentarz

Reklama