Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
najniższa podwyzka była 800 zł dla ciecia na bramie, tak zwane redaktorstwo i kierownictwo dostało odpowiednio wiecej. Pozdro
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po prostu jasno widać, że trzeba zlikwidować telewizję rządową, a na prywatną nałożyć cenzurę prywatną. Jeśli ktoś znajdzie kłamstwo w prywatnych mediach, to po prostu krótki proces bez wpisowego i dostaje 50 tys. zł odszkodowania w ciągu 7 dni od emisji materiału. Może być jeszcze np. 0,1% przychod...
Po prostu jasno widać, że trzeba zlikwidować telewizję rządową, a na prywatną nałożyć cenzurę prywatną. Jeśli ktoś znajdzie kłamstwo w prywatnych mediach, to po prostu krótki proces bez wpisowego i dostaje 50 tys. zł odszkodowania w ciągu 7 dni od emisji materiału. Może być jeszcze np. 0,1% przychodu stacji rocznie. Zapewniam, że nikt nie będzie kłamał, a rząd będzie pilnowany. No i oczywiście zniesienie wszelkich koncesji i rejestracji mediów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane