Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Pytasz o rzeczy które pozostaną bez odpowiedzi . Oni i tak zrobią po swojemu wybory się odbędą aby kaczystan mógł dalej istnieć a PiS mógł kraść i jeszcze bardziej zrobić z kraju ruinę . Inna sprawa ze tę wybory będą największym przekretem państwa ale przecież ludzie jak widać mają to w du**e
Pytasz o rzeczy które pozostaną bez odpowiedzi . Oni i tak zrobią po swojemu wybory się odbędą aby kaczystan mógł dalej istnieć a PiS mógł kraść i jeszcze bardziej zrobić z kraju ruinę . Inna sprawa ze tę wybory będą największym przekretem państwa ale przecież ludzie jak widać mają to w du**e
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
1.na mocy urojonych przepisów prezesa 2.wzór zatwierdził prezes i na mocy swoich przepisów 3. zlecenie wydał prezes (bo kto by inny) 4.a wszelakie koszty pokryje jak zwykle naród.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane