Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Bzdura totalna, jak się nie wie jak wygląda certyfikacja towaru wprowadzanego do obrotu na terenie UE to się id**tycznych wstawek nie robi, bo można wyjść na id**tę. Każdy importer sam dokonuje certyfikacji przed wprowadzeniem do obrotu, producent może sobie drukować papierki jakie chce, ale to w ob...
Bzdura totalna, jak się nie wie jak wygląda certyfikacja towaru wprowadzanego do obrotu na terenie UE to się id**tycznych wstawek nie robi, bo można wyjść na id**tę. Każdy importer sam dokonuje certyfikacji przed wprowadzeniem do obrotu, producent może sobie drukować papierki jakie chce, ale to w obowiązku importera jest sprawdzić czy towar jest zgodny z przepisami UE i krajowymi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A importerem jest w tym momencie KGHM. Więc według prawa to on odpowiada za towar.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nazwa użytkownika: Mr.Opornik Wiek: 20 Płeć: mężczyzna Tropi absurdy od: 2020-04-11 16:33:42 Kolejny "wysokopłatny" wiadomo czyjej strony. Ale nie o to mi chodzi. Zaprzecz trollu, że ten, co kupował za nasze nic z tego nie miał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POmyłka znowu ujada :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane