Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3to chcecie kukle sterowaną przez Tuska sterowanego przez Merkel itd? Czy inną kukłę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na początek, NIE MA ZA CO. W odpowiedzi, za kukły sterowanej przez Merkel jakoś w takiej czarnej doopie nie byliśmy. Co więcej, mieliśmy możliwość odłożenia trochę pieniędzy na gorsze czasy. Niestety, obecna władza wolała je rozdać i rozkraść. Bo przecież co się może zdarzyć...no i bum! Koronawirus,...
Na początek, NIE MA ZA CO. W odpowiedzi, za kukły sterowanej przez Merkel jakoś w takiej czarnej doopie nie byliśmy. Co więcej, mieliśmy możliwość odłożenia trochę pieniędzy na gorsze czasy. Niestety, obecna władza wolała je rozdać i rozkraść. Bo przecież co się może zdarzyć...no i bum! Koronawirus, mówi Państwu dzień dobry,rząd mówi krajowi do widzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Samo woń nie rozwiązuje sprawy pajacu. Trzeba podać kim go zastąpimy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane