Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Świadomość tych pokurczy życiowych, że się jest raz w życiu przy korycie i to jedyna sposobność podniesienia się z dziedziczonej biedy wynikłej z nieudolności, napędza zachłanność. Kurd**el będący jedynym gwarantem, stał się ich jedynym bogiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Według twojego rządu wstaliśmy z mam po latach rządów Platformy. Pytam zatem co "naprawił" twój rząd po poprzednikach których tak nie lubisz? Słucham.A może powiesz kto w ciągu miesiąca z kraju dobrobytu, bo tak non stop Polska była nazywana w TVP**S, doprowadził kraj do ruiny? "Pełne portfele Polak...
Według twojego rządu wstaliśmy z mam po latach rządów Platformy. Pytam zatem co "naprawił" twój rząd po poprzednikach których tak nie lubisz? Słucham.A może powiesz kto w ciągu miesiąca z kraju dobrobytu, bo tak non stop Polska była nazywana w TVP**S, doprowadził kraj do ruiny? "Pełne portfele Polaków", "Świat zazdrości nam rozwoju", "Milion aut elektrycznych". Pamiętasz?Gdzie to jest? Gdzie złoto przywiezione z GB? Gdzie wrak Tupolewa? Gdzie dowody na zamach? I powiedz mi o sprawach aktualnych a nie o tym co się działo w 2007 bo mamy rok 2020. Powiesz coś czy jak zwykle jezyka w gębie zbrakni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety taka prawda. Wszystko PO wyprzedało. Dobrze że stracili władze bo chcieli prywatyzacji szpitali. A wtedy leczyli byśmy się np. w niemieckich szpitalach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem czy myślenie cię bardzo boli, czy udajesz durnia. To twój idol długopis podpisał po cichu możliwość prywatyzacji szpitali. W trzeciej tarczy podpisze możliwość zwolnienia cię mailem. Trzeźwiejesz, czy dalej jesteś na narkotykach komunistycznej kurwizji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Według twojego rządu wstaliśmy z mam po latach rządów Platformy. Pytam zatem co "naprawił" twój rząd po poprzednikach których tak nie lubisz? Słucham.A może powiesz kto w ciągu miesiąca z kraju dobrobytu, bo tak non stop Polska była nazywana w TVP**S, doprowadził kraj do ruiny? "Pełne portfele Polak...
Według twojego rządu wstaliśmy z mam po latach rządów Platformy. Pytam zatem co "naprawił" twój rząd po poprzednikach których tak nie lubisz? Słucham.A może powiesz kto w ciągu miesiąca z kraju dobrobytu, bo tak non stop Polska była nazywana w TVP**S, doprowadził kraj do ruiny? "Pełne portfele Polaków", "Świat zazdrości nam rozwoju", "Milion aut elektrycznych". Pamiętasz?Gdzie to jest? Gdzie złoto przywiezione z GB? Gdzie wrak Tupolewa? Gdzie dowody na zamach? I powiedz mi o sprawach aktualnych a nie o tym co się działo w 2007 bo mamy rok 2020. Powiesz coś czy jak zwykle jezyka w gębie zbrakni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane