Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1W tym przypadku wyjątkowo zgadzam się z Dudą. Rzeczywiście polskie społeczeństwo w ogromnej części jest tak pozbawione jakichkolwiek ambicji że za te gó*****e 500 zł. pójdzie za nim w ogień. I rzeczywiście Duda może wszystko. Cały czas 40% Polaków ma mentalność chłopa pańszczyźnianego.
W tym przypadku wyjątkowo zgadzam się z Dudą. Rzeczywiście polskie społeczeństwo w ogromnej części jest tak pozbawione jakichkolwiek ambicji że za te gó*****e 500 zł. pójdzie za nim w ogień. I rzeczywiście Duda może wszystko. Cały czas 40% Polaków ma mentalność chłopa pańszczyźnianego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zgodzę się z Tobą. Duda goovvno może. Tak Duda jak i 500+ są wymysłem kaczynskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz oczywiście rację. Pisałem w kwestii wyborów i tego że Duda je niestety wygra.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane