Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sprawka lewaków zapewne .Listonosze przynoszą każdemu wszelką korespondencje,paczki,gazety,faktury rachunki i na nich nie ma wirusa mozna tak .Na jednej karcie do głosowania która przyjdzie jednak będzie napewno i pozabija biednych lewaków od razu. Tak trzęsą d**e przed przegraną że po to płakanie...
Sprawka lewaków zapewne .Listonosze przynoszą każdemu wszelką korespondencje,paczki,gazety,faktury rachunki i na nich nie ma wirusa mozna tak .Na jednej karcie do głosowania która przyjdzie jednak będzie napewno i pozabija biednych lewaków od razu. Tak trzęsą d**e przed przegraną że po to płakanie bo polaków i ich zdrowie mają w głebokim poważaniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Próbujesz kogoś obrazić tekstem o lewakach? Gdyby nie ci źli lewacy to byś gadał dziś po niemiecku lub rosyjsku. Zależy, w którym zaborze byś się urodził.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wybory są już sfauszowane wygrał Duda to po co ten cały cyrk z kartami 😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane