Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podsumujmy: P**S wyklucza PKW z organizacji wyborów i bawi się w to Sasin i Poczta. Opozycję która od początku protestuje zlew się ciepłym moczem. Drukuje się karty pomimo, że sami przyznają iż nie ma ustawy i w zasadzid to nielegalne. Mimo wszystko prą z uporem maniaka do wyborów a kiedy na tydzień...
Podsumujmy: P**S wyklucza PKW z organizacji wyborów i bawi się w to Sasin i Poczta. Opozycję która od początku protestuje zlew się ciepłym moczem. Drukuje się karty pomimo, że sami przyznają iż nie ma ustawy i w zasadzid to nielegalne. Mimo wszystko prą z uporem maniaka do wyborów a kiedy na tydzień przed ich wewnętrzna koalicja się wali i okazuje się, że jednak nie wyjdzie z tego nic to zaczynają głośno krzyczeć jaka ta opozycja z PKW zła bo wyborów nie będzie a oni tak chcieli zrobić ludowi dobrze? Coś pominąłem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane