Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Co prawda to prawda, wystarczy zobaczyć co się dzieje we Francji Macrona jeszcze trochę i zetną tam... u nas nawet protestów dużych nie ma i to od wielu lat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Swiete slowa. O tym skur...m narodzie nie mozna juz powiedziec nic dobrego. Zawistny zalosny narod k...w i pasozytow. J...e polaczki jestescie gorsi niz karaluchy!!! I na to samo zaslugujecie aaale spoko na wasze wlasne zyczenie i tak juz niedlugo znikniecie z map tym razem naszczescie juz ostateczn...
Swiete slowa. O tym skur...m narodzie nie mozna juz powiedziec nic dobrego. Zawistny zalosny narod k...w i pasozytow. J...e polaczki jestescie gorsi niz karaluchy!!! I na to samo zaslugujecie aaale spoko na wasze wlasne zyczenie i tak juz niedlugo znikniecie z map tym razem naszczescie juz ostatecznie. Gardze wami smieci!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane