Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Spokojnie niech czekaja do jesieni...kiedy bezrobocie bedzie 30% i zabraknie na 500+.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Im wiecej PiS drukuje pieniedzy, tym drozszy "schabowy", polska narodowa potrawa klasy wiejskiej i robotniczej, pochodzacy z Austrii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak prezes złapie wirusa i padnie ? co wtedy ? który pislamista jest na tyle odważny żeby zastąpić prezesa ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To się o koryto zaczną lać pomiędzy sobą. Ale trzeba dać na mszę intencyjną czy na intencję mszalną, albo jakoś tak...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czego wy sie spodziewaliscie? Nie da sie polakowi dogodzic. Kazdy choc troche myslacy czlowiek wiedzial ze jezeli wybory nie odbeda sie 10maja to sie moga wg nie odbyc. Przeszkadzal wam wirus to teraz siedziec w domu i nie pyskowac, prezydenta macie. Przypominam ze wybory w 2010 i 2015 takze odbyw...
A czego wy sie spodziewaliscie? Nie da sie polakowi dogodzic. Kazdy choc troche myslacy czlowiek wiedzial ze jezeli wybory nie odbeda sie 10maja to sie moga wg nie odbyc. Przeszkadzal wam wirus to teraz siedziec w domu i nie pyskowac, prezydenta macie. Przypominam ze wybory w 2010 i 2015 takze odbywaly sie W CZASIE trwania pandemii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane