Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
aljar 🎖️ Snajper
6 lat temu

pewnie jutro Adrian go ułaskawi

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
6 lat temu

Grabarze narzekają że spadła umieralność o 40% bo siedzą w domu , i nie chcą umierać koronawirus nie dał im zarobić na pandemii 😂

0

Zglos komentarz

U
Urbito 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Podobno tak jest bo nie ma planowanych zabiegów i operacji. Od czasu kiedy koronawirus się u nas rozbujał, na cmentarzu jest bardzo mało klepsydr, a co za tym idzie i pogrzebów

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Szybciej by skazali Boga za ludobójstwo kiedy potop zrobil niz w tym kraju zrobi siecią przeciw członkowi złotej partii

0

Zglos komentarz

Reklama