Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
gstrz 💩 JP 100%
6 lat temu

Gó**o prawda, tania linia na R, bilety na 23 marca. Zgłoszone na chat, telefonicznie, złożona reklamacja. Do tej pory nikt się nie odezwał, kasy nie ma.

0

Zglos komentarz

Reklama