Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Przecież to tylko powtórka, to już było. Reżyser wówczas, Grzegorz Braun sam jeden pobił 5 policjantów, za co był sądzony coś ok. 10 lat. nawet próbowali to umorzyć przed którymś tam sądem, bo mieli czarno na białym sprzeczne i wykluczające się zeznania policjantów. Ale się nie zgadzał, bo albo pobi...
Przecież to tylko powtórka, to już było. Reżyser wówczas, Grzegorz Braun sam jeden pobił 5 policjantów, za co był sądzony coś ok. 10 lat. nawet próbowali to umorzyć przed którymś tam sądem, bo mieli czarno na białym sprzeczne i wykluczające się zeznania policjantów. Ale się nie zgadzał, bo albo pobił i jest bandytą albo nie pobił i bandytami są przypadkowo noszący mundury. W końcu skazali go na jakąś tam symboliczną grzywnę mimo dowodów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane