Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
o qtva...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mialy byc "nowe szaty cesarza" a okazuje sie ze "cesarz" jest nagi...To dotyczy wszystkich nieudacznikow Kaczynskiego i jego samego...(Dobra zmiana zrobila z Polski nieudacznika w Europie w drodze na Bialorus)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie, do k...y nędzy, zacznijcie pisać poprawnie po polsku. Oczy mnie pieką i zęby mi pękają, jak widzę takiego babola, jak "BOGATRZEGO". Całe meritum problemu, ujęte w prezentowanych obrazkach, wzbogaconych o te niepokorne treści, poszło się, za przeproszeniem, j...ć. Jak już wystawiasz "swoją pr...
Ludzie, do k...y nędzy, zacznijcie pisać poprawnie po polsku. Oczy mnie pieką i zęby mi pękają, jak widzę takiego babola, jak "BOGATRZEGO". Całe meritum problemu, ujęte w prezentowanych obrazkach, wzbogaconych o te niepokorne treści, poszło się, za przeproszeniem, j...ć. Jak już wystawiasz "swoją pracę" w necie, na oczy całego świata, to postaraj się i napisz chociaż bez błędów ortograficznych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dziekuje, pomimo że to było bolesne, ale trudno nie nawykłem do omijania prawdy, nawet mnie dotyczącej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale że on się teraz chwali czy żali ...bo nie wiem o co mu chodzi, przed prokuratorem się będzie tłumaczył za znieważenie głowy państwa. Wołek za znieważenie kwacha w 2000 roku zapłacił równy milion i musiał zamknąć gazete
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakie znieważenie? Sam się duduś poniża ale jak ktoś zwróci uwagę to zniewaga! Czy mówienie prawdy to zniewaga? Jak ktoś ci zaiwani portfel to tego ktoś nie można nazwac zlodziejem bo to zniewaga? Ja prdlę taka logika to tylko w pisie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem ze szeregowy posel jaroslaw moze ponizac prezydenta gdzie chce i jak chce a ten sie odwdziecza patologiczną sluzalczoscią rodem ofiary z maltretowanej rodziny ale jesli sie o tym napisze na necie to juz zniewaga! Dobrze rozumiem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane