Reklama
Reklama

Komentarze

16
Y
Yiddish 🏹 Łowca
6 lat temu

Ech cały sznurek potencjalnych kandydatów o których to jest. Jednak najbardziej mi pasuje nasz niedorobiony Napoleon.

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
6 lat temu

jak to z kim? pisowczyk,wypisz wymaluj

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
6 lat temu

Adamczyk, cholecka, NiJaki, Ziobro, Brudziński.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Perfumowane trunki mu zaszkodziły.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Z pewnością o imigrantach z Bliskiego Wschodu i Afryki. Tak, to z pewnością o nich.

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
6 lat temu

... POlszewika Lewica.

0

Zglos komentarz

J
6 lat temu

Budka Borys i cała de**lna totalna opozycja

0

Zglos komentarz

T
tomic1 😏 Szyderca
6 lat temu

A teraz drodzy wiochowicze, bierzemy lusterka i patrzymy na siebie! Ileż to razy zwracałem Wam uwagę, że jak nie podoba Wam się to co czynią politycy tej, czy innej partii, wierzący albo niewierzący, patrioci, czy kosmopolici, to sami starajcie się być lepsi! Bez kłamstw, zacietrzewienia, chamstwa,...

A teraz drodzy wiochowicze, bierzemy lusterka i patrzymy na siebie! Ileż to razy zwracałem Wam uwagę, że jak nie podoba Wam się to co czynią politycy tej, czy innej partii, wierzący albo niewierzący, patrioci, czy kosmopolici, to sami starajcie się być lepsi! Bez kłamstw, zacietrzewienia, chamstwa, braku obiektywizmu. Ale to jak grochem o ścianę. Każdego dnia pojawiają się kolejne kłamliwe posty, z dziesiątkami głosów poparcia. Tak jak TVP przeinacza wszystko w jedną stronę, Wy bez zastanowienia się, przeinaczacie wszystko w drugą stronę.

0

Zglos komentarz

D
delik 💩 JP 100%
6 lat temu

Twój stary?

0

Zglos komentarz

T
themark 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Wypisz, wymaluj PiS jak malowany !!!

0

Zglos komentarz

K
Kupiec12 💩 JP 100%
6 lat temu

No rudy tusk,pasuje jak ulał

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Kurcze jakbym o Bronku czytał, albo o Kwachu, co schlany za granice jeździł..

0

Zglos komentarz

E
emil666pelikan 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Tolerancja w XXI wieku!

0

Zglos komentarz

J
johno 🏹 Łowca
6 lat temu

"Bekłem, pierdłem, rzygłem i wyjszłem, gdyż chamstwa nie zniesę..."

0

Zglos komentarz

R
Robimax 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Wałęsa ?

0

Zglos komentarz

M
michursky 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Środowisko lgbt

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Czyli w skrócie: lewactwo.

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
6 lat temu

Akurat największy brak kultury jest typowy dla przeciwników LGBT

0

Zglos komentarz

Reklama