Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
misiekb1977 😏 Szyderca
6 lat temu

Oczy maja dziwny wyraz. .jakis taki skoorwysynski

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

Gdyby gdzieś istniał jakikolwiek bóg, to oni by tak nie siedzieli. Kupka popiołu najwyżej by została...

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
6 lat temu

Wolę być w piekle z przyjaciółmi niż w niebie z takimi oprychami

0

Zglos komentarz

Reklama