Reklama
Reklama

Komentarze

6
C
crikcrak 💩 JP 100%
6 lat temu

A jak w sondazach bedzie cienko to znowu odkladamy. I znowu wymiana.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

Szybciej Kaczynski wymieni swojego kamerdynera Dude...Tylko nie ma na co! Wszystkie kukielki w rzadzie...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

Ps. - Moze Suski?...

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Nissin sadze ze ludzie sa teraz tak zdeterminowani ze nawet jak by kurd**el osobiscie mial odwage stanac do tych zawodow to i tak brak szans..

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

@Meczybula - To dopiero poczatek, bedzie duzo gorzej...na jesieni bezrobocie 25%...

0

Zglos komentarz

C
crikcrak 💩 JP 100%
6 lat temu

Czyli zaprzeczasz, ze wymienili Kidawe na Czaskoskiego?

0

Zglos komentarz

K
kowal79 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Podpalacz który odsiedział wyrok za podpalenie stodoły marzy tym że zostanie komendantem Straży Pożarnej...!!!!

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
6 lat temu

Już mówiłem - żaden PIS żadne PO, PSL czy inne wynalazki jak Biedroń czy nowośmieszna. Ci wszyscy to przygłupy nienadający się do rządzenia krajem... Trzaskowski nie rozumie że PO chodne już skończone a zaniedługo PIS.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

Tylko kandydat Konfederacji 4%...z rynsztoka polityki.

0

Zglos komentarz

C
crikcrak 💩 JP 100%
6 lat temu

Widzisz taki mechanizm dzialania trolli z pelo. Konfederacja wysmiana za 4 %. A Kidawa to co innego

0

Zglos komentarz

H
6 lat temu

W Warszawie ze ściekami sobie nie poradził a Polską chce rządzić. Kpina jakaś

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Konstruktor nie przewidział nadmiernej defekacji pisuarów, że potrafią wielką rurę zatkać.

0

Zglos komentarz

T
teka83 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Widze ze znasz sie na rzeczy bo Prezydent nie jest od rzadzenia tylko reprezentowania. Jak czytam wypociny takich madrali jak ty to stwierdzam ze premier to ma rzeczywiscie proste zadanie bo rzadzenie tak glupimi ludzmi musi byc banalne

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Rafałku ... „porażka” to Twoje drugie imie. A odbic, to mozesz sobie móżdżek, jak bedziesz tak dalej Trzaskal.

0

Zglos komentarz

K
6 lat temu

Won ze zdrajcami

0

Zglos komentarz

T
teka83 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nie ma jak piszac o zdrajcach uzywac slowa "won":)) inteligencja to ty nie grzeszysz;) won jest slowem rosyjskim

0

Zglos komentarz

Reklama