Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Niezwykle trafnie i dowcipnie charakteryzuje rządzący Polską PiS. – To są ludzie, jak prezes dzisiaj pokazał po raz kolejny tę samą twarz – naburmuszonego, trochę udającego groźnego zawodnika, ale tak naprawdę od wielu miesięcy widać to już z całą wyrazistością. Mamy do czynienia z ekipą...
Niezwykle trafnie i dowcipnie charakteryzuje rządzący Polską PiS. – To są ludzie, jak prezes dzisiaj pokazał po raz kolejny tę samą twarz – naburmuszonego, trochę udającego groźnego zawodnika, ale tak naprawdę od wielu miesięcy widać to już z całą wyrazistością. Mamy do czynienia z ekipą kompletnie bezradną, kiedy chodzi o prawdziwe wyzwania (…) To są naprawdę fajtłapy, natomiast trzeba ich odsunąć od władzy, ochronić kraj przed permanentnym, ciągłym nieudacznictwem – dodał Tusk.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A opozycja,to jeszcze gorzej. Dzieci we mgle, skoro z ciamajdami sobie nie mogą poradzić... I jeszcze jedno, Tusk porzucił zaszczytny urząd premiera RP na rzecz Euro, tak więc zamilcz zaprzańcu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zaprzańca, koleś to masz w lustrze. BTW, opozycja to faktycznie dno.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystko sie zgadza. Tak Oskar Tusenko vel Rudy Kundel, wypowiedzial sie o Polszewickich Socjalistach w Europejskim kołchozie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane