Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Identycznie kiedy Bredzisław występował na tle budowy drogi .gdzie walec jeździł w tą i spowrotem po piasku xD że niby coś się dzieje.Przed wyborami oczywiście to było.Ciekawe kto od kogo ściąga? Pis od Po? Czy Po od Pisu? ALE PEWNE JEST JEDNO.PIS-PO JEDNO ZŁO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przynajmniej PO miało czym się pochwalić, np. paroma ukonczonymi inwestycjami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest właśnie dylemat, nie mająć własnej koncepcji, plagiatować poprzedników.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Robotnicy i chlopi, laczcie sie w PiSie...Moze jakis plan 5 letni i PGRy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS: - "Baśnie Morawieckiego. Nie będzie miliona aut elektrycznych. Skąd wzięło się te obiecane milion aut elektrycznych? Jacy eksperci dokonali ministrowi takich wyliczeń? Żadni.„PiS wycofuje się z obietnicy. Plan Morawieckiego upada” – donoszą media" - polityka.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No I dokończyli po PO rozkradanie polskich zakładów i dóbr naturalnych. My oddaliśmy złoża miedzi z bliskim dostępem do ody a sami kupiliśmy złoża w Kanadzie daleko od wody przez co mało opłacalne. Brawo wy , ostre cienie mgły.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przynajmniej coś robią a nie jak za rządów PO PSL kiedy wszystko sprzedawali bo nic się w Polsce nie opłaca
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wejdź jeden z drugim na stronę skysc**percity, w wątek Port morski + przekop Mierzei Wiślanej. Postępy prac są dość spore, jak na rządową, w dodatku PiSowską inwestycję.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane