Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
Endriu117 🌟 Padawan
6 lat temu

Zajmowała i zajmuje. Żadne novum!

0

Zglos komentarz

A
artek66 🎖️ Snajper
6 lat temu

Dla tych pejsatych pokrak każdy sposób wykończenia Polaków jest dobry ! Głodem, chłodem, pałami i gazem !! Banda czworga wciąż żywa !

0

Zglos komentarz

F
freshmeat 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ale wiecie lemingi, że emeryci są zwolnieni z abonamentu RTV?

0

Zglos komentarz

Reklama