Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

przewodniczący z PIS,1 członek PIS 2 członek opozycja.Czego jeszcze nie wiecie ?

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

W pisie członków dostatek ;-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

byłem w komisji wyborczej w 89' z ramienia Solidarności,jednak przewodniczącym był i musiał być wtedy członek PZPR-u,jednak gościowi nie można było nic zarzucić.Wszystkich nas było 5 czy 7 osób bo był stosunkowo mały okręg wyborczy (osiedle)

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
6 lat temu

Po to przecież odrzucili poprawkę żeby nie było w komisji za dużo osób z opozycji, a sami mogli walić wałki.No w tym są dobrzy.

0

Zglos komentarz

P
pavv 💩 JP 100%
6 lat temu

Widzę sami spece z komisyjnych trików.

0

Zglos komentarz

Z
zagi666 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Pracuje w komisji od 1989 roku a nick wskazuje 94. Hmm ciekawe :-)

0

Zglos komentarz

Reklama