Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4No pokażcie nam ilu jest im****li w Polsce. Wszyscy sługusy makreli naklejki na samochody!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
każdy kto ma choćby odrobinę zdrowego rozsądku i sam na siebie zarabia nie zagłosuje na pis , bo ma społeczną świadomość co się w kraju dzieje i skąd państwo bierze pieniądze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Diamondvp rozumiem ze na twym wiejskim plotku wisi andrzejek by miastowi jak przejezdzaja mogli ci okna w chalupie powybijac? Czy jak kazdy z pisiorow nie masz jaj by jawnie mowic i pokazywac kogo wyborca jestes???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@m1989w - PiS drukuje nowe pieniadze, dlatego taka inflacja i ceny zywnosci wzrastaja najszybciej w Europie...Niebawem 500+ nie bedzie nic warte.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Caleanka tez mam obawy ze za niedlugo papier toaletowy bedzie po 500
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to ten sam sort życiowych frustratów co drogowi szeryfowie. Trzeba mieć na..srane we łbie żeby sobie samochód tak obklejać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie intrygują kształty ryby na tylnej klapie, chyba też coś symbolizują.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane