Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Ktoś w Ministerstwie Cyfryzacji doszedł do przekonania, że promowanie aplikacji ProteGO w zwykły sposób zdecydowanie nie wystarczy. I że musi wesprzeć tą aplikacją nachalną reklamą szeptaną w sieci. Zrobiono to prawdopodobnie za nasze pieniądze z podatków. I tutaj dochodzimy do okłamywania nas. Bo...
"Ktoś w Ministerstwie Cyfryzacji doszedł do przekonania, że promowanie aplikacji ProteGO w zwykły sposób zdecydowanie nie wystarczy. I że musi wesprzeć tą aplikacją nachalną reklamą szeptaną w sieci. Zrobiono to prawdopodobnie za nasze pieniądze z podatków. I tutaj dochodzimy do okłamywania nas. Bo przecież nikt normalny nie będzie pisał, że aplikacja rządowa jest cudowna i wspaniała, zwłaszcza, że pojawiło się wokół niej mnóstwo wątpliwości. Instalację odradzał przecież nawet programista, który ją pisał." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na tym polu, miłościwie panujący nam rządzący sprawili się na 5+. Trolownie w min. sprawiedliwości, cyfryzacji. Ochrona krętactw na wysokich szczeblach. Przekręty i Szalbierstwa na szeroką skalę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane