Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3I to kilka kroków od będącej na miejscu policji. Poczucie przyzwolenia na takie akcje i bezkarności coraz wyższe. I w sumie ta fizyczna agresja to całkiem naturalna konsekwencja tekstów, jakie padały ostatnio z ust przedstawicieli władzy i zero potępienia dla nich ze strony tejże władzy czy Kościoła...
I to kilka kroków od będącej na miejscu policji. Poczucie przyzwolenia na takie akcje i bezkarności coraz wyższe. I w sumie ta fizyczna agresja to całkiem naturalna konsekwencja tekstów, jakie padały ostatnio z ust przedstawicieli władzy i zero potępienia dla nich ze strony tejże władzy czy Kościoła. Bo skoro to "nie ludzie", albo "nie są i nigdy nie będą równi normalnym ludziom", to znaczy, że atak na nich nie jest czymś złym, wręcz przeciwnie, jest powodem do dumy z walki o "normalność". Jedynie stowarzyszenie powstańców warszawskich miało jaja, żeby zaprotestować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawaki zawsze atakują od tyłu albo w przewadze liczebnej. Uczciwych pojedynków się boją.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyborcami Dudy sa ludzie wierzący, a sami wiecie co wiara kobiety z ludzi. Katolicy mają na sumieniu najwięcej ofiar. Wystarczyło mieć inne zdanie a już był stosik, torty i inne niespodzianki. Zdelegalizowac ta przestępcza klike i świat będzie piękniejszy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane