Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9To jak by rodzina na tym zarobiła????nie było to korzystne dla dobra ciemnego ludu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kazdy zarobil, wszyscy zadowoleni, program PiSu "rodzina na swoim +" dziala...(teraz wplaca darowizne do PiSu)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zrobiła się afera to ściągnęli na szybko troche złomu,a taki pajac Cieszyński pierdzieli kacapoły przed kamerami,że wszystko jest super i nie ma się do czego przyczepić. Oni myślą,że można wciskać ludziom ściemę i nikt się nie zorientuje. Złodzieje i aferzyści przy nich każdy baron PO to zwykły żebr...
Zrobiła się afera to ściągnęli na szybko troche złomu,a taki pajac Cieszyński pierdzieli kacapoły przed kamerami,że wszystko jest super i nie ma się do czego przyczepić. Oni myślą,że można wciskać ludziom ściemę i nikt się nie zorientuje. Złodzieje i aferzyści przy nich każdy baron PO to zwykły żebrak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo Szumowski nie zna tego przedstawiciela, a obcy w pislandzie nie ma prawa zarabiać tylko płacić na menel+
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy wszyscy dodający te bzdety nie używają mózgu bo go nie mają czy nie mogą go używać???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na koronawirusa porobili ustawy że za nic nie odpowiadają tylko rodziny się bogacą , należy się przyjrzeć kto się znowu dorobił na tych respiratorach taki sam przekręt jak z maseczkami 😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane