Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Przepraszam,że zapytam.....to ten sam pis,który z kłamcą Mateuszkiem na czele snuł wspaniałe plany odbudowy połączeń lokalnych?? I jak tu się nie zgodzić z Sadurskim,że pis to zorganizowana grupa przestępcza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to ten sam pis, mało tego obiecali przywrócić te połączenia w kampanii wyborczej do parlamentu w 2015r. oczywiście brakło im na to czasu przez te 4 laty ,więc to samo obiecali zrobić w ostatniej kampanii do parlamentu. Więc efekt jest taki ,że połączeń nie lokalnych przywrócili i wszystko wygląd...
Tak to ten sam pis, mało tego obiecali przywrócić te połączenia w kampanii wyborczej do parlamentu w 2015r. oczywiście brakło im na to czasu przez te 4 laty ,więc to samo obiecali zrobić w ostatniej kampanii do parlamentu. Więc efekt jest taki ,że połączeń nie lokalnych przywrócili i wszystko wygląda na to że znikną następne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ha ha ha h! Czego nie dotkną to spi#rdolą ..ha ha ha . Dobra zmiana, nie ma co
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane