Reklama
PO GIERKU ZOSTAŁY MIASTA FABRYKI DROGI LINIE KOLEJOWE itd

PO GIERKU ZOSTAŁY MIASTA FABRYKI DROGI LINIE KOLEJOWE itd

przez nissin — 6 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

PO TYM SZUBRAWCU NIE ZOSTANIE NIC OPRÓCZ DŁUGÓW DO SPŁACENIA dlatego będą go pamiętać pokolenia które będą to spłacać bardzo długo

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Ale będą bombelki wypasione na 500, 300 i co tam jeszcze kasują!

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
6 lat temu

No to 25 lat,razy cztery...

0

Zglos komentarz

Reklama