Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

Prawaki lubią przepłacać.

0

Zglos komentarz

R
rb84 😏 Szyderca
6 lat temu

Tylko dlaczego naszymi pieniędzmi.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Ponieważ, prawdziwy prawak nie ima się pracy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

To nic przy osmiorniczkach Sikorskiego

0

Zglos komentarz

P
Pantocrator 🏹 Łowca
6 lat temu

Sprawa jest dość prosta. Szumowski podpisał umowę z firmą która jest kontrolowana przez służby specjalne. W ten sposób wytransferują z budżetu państwa kilkadziesiąt milionów złotych które PIS przeznaczy na sobie znane cele, absolutnie poza kontrolą społeczną, a przy okazji uczestnicy tego przekrętu...

Sprawa jest dość prosta. Szumowski podpisał umowę z firmą która jest kontrolowana przez służby specjalne. W ten sposób wytransferują z budżetu państwa kilkadziesiąt milionów złotych które PIS przeznaczy na sobie znane cele, absolutnie poza kontrolą społeczną, a przy okazji uczestnicy tego przekrętu napchają sobie kieszenie. Po prostu gigantyczne złodziejstwo!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

A ministerstwo zdrowia znalazło w końcu te respiratory?xd

0

Zglos komentarz

M
masztalsenior 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Będzie po wyborach nowy program-cela+.

0

Zglos komentarz

Reklama