Reklama
Ludzie mają dość PiS, Kaczyńskiego, Dudy i Morawieckiego.

Ludzie mają dość PiS, Kaczyńskiego, Dudy i Morawieckiego.

przez nissin — 6 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
T
Tadru33 💩 JP 100%
6 lat temu

Jacy ludzie

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

Cywilizowani...

0

Zglos komentarz

Reklama