Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5www.dlugpubliczny.org.pl właściwie to już 3 biliony 800 no ale co za różnica ..problem w tym ze za PIS rośnie eksponencjonalnie, bo kasa idzie na firmy skarbu państwa gdzie nic się nie dzieje. N.P nasza elektrownia jądrowa, słyszał ktoś? tak ta kolo mielna ;))))) Takich projektów jest około stu. Do...
www.dlugpubliczny.org.pl właściwie to już 3 biliony 800 no ale co za różnica ..problem w tym ze za PIS rośnie eksponencjonalnie, bo kasa idzie na firmy skarbu państwa gdzie nic się nie dzieje. N.P nasza elektrownia jądrowa, słyszał ktoś? tak ta kolo mielna ;))))) Takich projektów jest około stu. Do tego kasa na polska sektę Kościoła Katolickiego. Trudno to nazwać inaczej bo z kościołem Chrystusowym już dawno nie ma to nic wspólnego. Ludziska ratujmy Kraj bo te jełopy nas zadłużą na śmierć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
U kogo nas zadluza na śmierć??u Jowisza??!!A Po skąd mieli kasę??też chyba nasza z podatków!!tak że jelopie pojmij że PiS po to jedno zło ..!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to ta sama co powstała za platformy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byłaby dobra wrzutka gdyby dac twarze premierów bo raz prezydent nic nie może, dwa to rząd ustala budżet tym samym zadłuża kraj...s tak jak zwykle wrzutka zwana propagandą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane