Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Po-PSL rząd idealny. No wszyscy tęsknią za nim. Oby już nigdy nie wrócił
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak zaraz chleb będzie po 5zł a większość mięsiąca będziesz pracował na ZUS to inaczej będziesz śpiewał...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten kto to minusuje jest chyba yebanym sprzedawczykiem który oszukuje samego siebie za te parę zł które mu płacą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bzdurne porównanie - PO wydrolowało większość kasy z budżetu, a że nikt nie podskoczył, to PIS teraz uznał że można jeszcze bardziej zagrać w chu..a z ludźmi i jak widać nadaj nic się nie dzieje. Więc teraz ci co wygrają znowu jeszcze bardziej będą kraść i kręcić wałki, bo nadal nikt nic nie zrobi -...
Bzdurne porównanie - PO wydrolowało większość kasy z budżetu, a że nikt nie podskoczył, to PIS teraz uznał że można jeszcze bardziej zagrać w chu..a z ludźmi i jak widać nadaj nic się nie dzieje. Więc teraz ci co wygrają znowu jeszcze bardziej będą kraść i kręcić wałki, bo nadal nikt nic nie zrobi - taka Polska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tym z prawej trzeba dać bo się należy, ci z lewej sami sobie brali i nikt o tym nie wiedział. Taka różnica
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane