Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jednak, gej w was siedzi. Całowania po d**ach się zachciewa ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niezbyt przemyślane. Chyba że ukryty gej. Ja bym nie chciał żeby gejnie po czterech szanownych całował, a najlepiej, żeby w ogóle mnie nie całował. Ale jak chce jakiegoś innego geja to mi to nie przeszkadza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Heteroseksualni też mają się całować po d**ach, bo inni heteroseksualni dali im życie? Zdziwiłbyś się gdybyś wiedział ile lesbijek/gejów ma mężów/żony i dzieci. Życie mamy tylko jedno i każdy powinien przeżyć je w zgodzie z samym sobą. Z ciekawości zapytam: wycałowałeś już d**y swoich rodziców?
Heteroseksualni też mają się całować po d**ach, bo inni heteroseksualni dali im życie? Zdziwiłbyś się gdybyś wiedział ile lesbijek/gejów ma mężów/żony i dzieci. Życie mamy tylko jedno i każdy powinien przeżyć je w zgodzie z samym sobą. Z ciekawości zapytam: wycałowałeś już d**y swoich rodziców?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane