Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Duda i Trzaskowski się boją opozycyjnych kandydatów to tego przestępczego układu Po i Pis.... Niestety polskie społeczeństwo jest tak zmanipulowane przez media że są wstanie głosować na to co kiedyś odrzucili, i to co teraz z nich dusi grosza.... Jeśli Duda będzie z Trzaskowskim w 2 turze to wiado...
Duda i Trzaskowski się boją opozycyjnych kandydatów to tego przestępczego układu Po i Pis.... Niestety polskie społeczeństwo jest tak zmanipulowane przez media że są wstanie głosować na to co kiedyś odrzucili, i to co teraz z nich dusi grosza.... Jeśli Duda będzie z Trzaskowskim w 2 turze to wiadomo że naród jest stracony i to na długi czas, a propaganda tych partii i ich telewizji czyli TVP i TVN osiągneła poziom mistrzowski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jestem za! Chetnie poslucham chlopakow , ale tym razem bez zadnej ustawki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane