Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3TYLKO BOSAK! Trzaskowski to lizanie d**y Niemcom. Bedziecie latac z Berlina, płacić po 7 zeta za paliwo. Utrzymychwać uchodźców itd. itd. Program wyborczy na ostatnia chwile pisany na kolanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
lepiej glosowac na takich co pozwalali na mafie vatowskie, amber gold, "ch.. d... i kamieni kupa". "tylko id***a pracuje za 6 tys" itd. Trzeba to pogonic w piz du
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bosak nie ma żadnych szans, głosowanie na niego to odbieranie głosów Trzaskowskiemu i pozwolenie by podpisywacz Duda dalej niszczył nasz kraj!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mam glosowac tylko na trzaskowskiego tylko po to? z jego wizją Polski nie zgadza się około 70% uprawnionych do głosowania. Głos na Trzaskowskiego to dopiero głos zmarnowany. Każdy ma swoje poglądy. Trzeba rozgonić to partyjniactwo. A przypomnij proszę za jakie pieniądze założono Platformę Obywatelsk...
mam glosowac tylko na trzaskowskiego tylko po to? z jego wizją Polski nie zgadza się około 70% uprawnionych do głosowania. Głos na Trzaskowskiego to dopiero głos zmarnowany. Każdy ma swoje poglądy. Trzeba rozgonić to partyjniactwo. A przypomnij proszę za jakie pieniądze założono Platformę Obywatelską? Dla mnie to już skreśla go jako kandydata który niby ma działać w Polskim interesie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma dobrej partii, nie było i nie będzie ale wystarczy spojrzeć na wydatki obecnego rządu i porównać je z poprzednim, takiego złodziejstwa to jeszcze nie było, Sasin odda 70 mln za wybory organizowane bez żadnej podstawy prawnej czy zapłacą podatnicy a on nie odpowie za swoje nieudacznictwo???
Nie ma dobrej partii, nie było i nie będzie ale wystarczy spojrzeć na wydatki obecnego rządu i porównać je z poprzednim, takiego złodziejstwa to jeszcze nie było, Sasin odda 70 mln za wybory organizowane bez żadnej podstawy prawnej czy zapłacą podatnicy a on nie odpowie za swoje nieudacznictwo???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakie referendum. Nie trzeba żadnego referendum żeby wyjść. Wystarczy wola Kaczora i miesiąc po niej jesteśmy poza UE. A pretekstem będzie wstrzymanie wypłat z powodu łamania prawa przez kaczy nierząd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji rolnicy wyjdą na ulicę rozpier... cały ten pisowski burdel i nie pomoże żadne pis-wojsko ani pis-policja!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To żaden wybór między prawicą a prawica , a każdy coś ma za uszami 😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane